1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlike sınıfı

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Ahmet Erkin Ertün tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ahmet Erkin Ertün İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  şuan mevcut yürürlükte olan yönetmeliklere göre özel okullar-okullar-eğitim kurumları az tehlikeli sınıf damı yer almaktadır?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  az tehlikeli sınıfına giriyor..
 3. Ahmet Erkin Ertün İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  sağol erkan :)
 4. gulkubra İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47318
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba özel okullarla ilgili neler yapılabilir? biraz genel oldu ama her yer için yapılan klasik işleri yaptım. Eğitim, risk değ. prosedürleri,eğitimleri, çalışanların eğitimleri, isg talimatı gibi ama özel de okul için nelere dikkat edilmeli neler kontrol edlmeli ne gibi talimatlar hazırlanmalıdır? Yardımcı olursanız sevinirim