1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlikeli durum,davranış ve ramak kala bildirim panosu

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Untitled.png

  Ekli Dosyalar:

  • pano.ppt
   Dosya Boyutu:
   838 KB
   Görüntüleme:
   419
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Kalite ve İSG konularına önem veren işletmeler için bana göre en önemli ve İSG açısından faydalanılabilecek dokümantasyon kesinlikle Oluşmamış Kaza ( Near Miss ) Raporlamalarıdır.
  Müsadeniz olursa bende kendi şirketimde kullanılan , bir gemi personeli tarafından doldurulup tarafımıza teslim edilen örnek bir raporu paylaşmak istiyorum. Genel olarak raporlarda, gözden geçirme açısından hangi bilgileri yazmak gerektiği konusunda bilgi verici olabilir.
  Saygılarımla.

  Ekli Dosyalar: