1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlikeli madde güvenlik danışmanı hakkında .

Konusu 'TMGD' forumundadır ve Emre Öcal tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Emre Öcal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77218
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar telefonuma gelen bir mesaj üzerine haberdar olduğum bu konuyu netten biraz araştırdım fakat pek faydalı bilgi bulamadım. Direk olarak bu işi yapanlar var ise biraz bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Sema Hashalıcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    55319
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba bende geçen haftalarda duydum.yangın eğitimi almış olmak gerekiyor bu belgeyi almak için belge sahibi olduktan sonra beş firma bakabiliyorsunuz diye biliyorum ama yapan varmı bülmiyorum
  3. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu iste bos görünüyor. Bu ulkede neye el atsan içi bos cikiyi. Bizim uzmanligimiz asker deki uzmanliga çok benziyor su an kaza olmasin diye koşturan bizden başka kimse olmadigi halde is kazalarında taksirli suçtan yargilanmak bile çok utanç verici.
  4. hseyin_kimya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    30 haziran itibariyle zorunlu olacak...kurs altı gün...sınavı ulaştıtrma bakanlığı yapıyor..son sınava 800 kişi girdi.20 kişi belge aldı...70 baraj.80 puanı aşarsan eğitici olmaya hak kazanıyorsun..vs.. vs...
  5. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu süreç hakkında bilgisi olan var mı ? Nasıl alıyoruz belgeyi ? İSG gibi kursa mı gidiyoruz ?
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman