1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlikeli sınıfda yer alan iş yerlerinde çalışan arkadaşlar..

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Onur NEZER tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Onur NEZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10010
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu işe gerçekten gönül vermiş arkadaşlar; eminim bir iş güvenliği uzmanı olarak eğitim vermek, denetleme yapmak,çalışanlara kişisel koruyucu vermekle bitmeyecek olan insan güvenliğinden sorumlu olduğumuz bu sektöründe biz eğitimli arkadaşların güvenlik kültürünü çalışanlara aşılamak adına birçok projesi olduğuna inanıyorum..
    Bu konuyu görüşlerinize açmak istedim... Uyguladığınız yada uygulamaya çalıştığınız projeler?
  2. SERTAÇ SAĞIR İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim uygulamaya koyduğum proje ; herkesi isg nin içine sokmak mesela , işçiyi arkadaşına karşı sorumlu kıldım askerdeki bady uygulaması, formeni ekibe karşı sorumlu kıldım, mühendisi görevi dahilinde saha denetimleri yapmalarını sağlamak olaya dahil etmek için checklistler verdim eline, şantiye şefini tüm sahaya karşı velhasıl herkez herkez den sorumlu şimdi herkes isg eksikliklerini giderme telaşında ama bu zor bir süreç kararlı ve özgüven sahibi olmanız gerekiyor ve ayrıca sizi destekleyen bir yönetim
  3. Hamza Öztoprak İSGforum Üyesi

Serdar bey
    Kullandığınız uygulama formlarını paylaşır misiniz..