1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işyerleri için mesleki belge temini

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Hasan ÇELİK tarafından 4 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işyerleri için mesleki belge temin etmekle ile ilgili sıkıntısı olan var mı ?
  Yardımcı olmak için yazdım...
 2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 3. ali rıza arslan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Mesleki belge derken
 4. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkesin yaptığı id ile ilgili Kalfa lik. Ustalık ya da Milli eğitim onaylı belge. Zorunlu olarak tabiki tehlikeli ve çok tehlikeli is yerlerindr
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  mesleki eğitim özel sektör ve MEB in elinde ve halk eğitim merkezlerinde 90 yaşında dedelerin elinde sadece sertifika karşılığında para almaya dayanan saçma bir düzen olmuştur.yani cem yılmazın sosyolojik bakışı içinde para çokomel ilşkisine dayalıdır.

  Meseleki eğitimler teknik okullar ve meslek liseleri ile sağlanmalıdır, yani eğitim sisteminin bozukluğu ve eğitimde ahlakın yakalanmamasından kaynaklanan para göz sistemler oluşmuştur.

  Mesela bir barikatta dövüşürken,mesela kuzey kutbuna keşfe giderken yanı başımızda Amerikave Avrupa dururken hala hangi kıtayı keşfetmeye çalışıyoruz anlaşmış değilim.

  Mesela İnşaat Kalıp ustasının bir eğitimi en az 1 yada 2 yıl sürmelidir.