1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tek merkezli ama faklı şehirlerde birimleri olan iş yerleri hk.

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve milyang tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. milyang İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba.
  TKDK projesinde çalışan 180 personelimiz bulunmakta ve bunlar 23 ile yayılmış durumda her il de en fazla 9 çalışan bulunmakta.Örneğin; Elazığ TKDK da 9 çalışanımız bulunuyor,Ardahan TKDK da 8 Çalışanımız vb.
  Merak ettiğim şey bu projenin İSG faaliyetlerinin nasıl olacağı ? Her il için mi baz alıncak ki öyle olursa 10 kişi altı olur yoksa tek merkezde mi (180 kişi) yürütülecek İSG faaliyetleri ?
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Her ilin işyeri SGK numarası var mıdır? isgkatip üzerinden nasıl sözleşme yapıyorsunuz ?
 3. milyang İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tek Sgk numarası var
 4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Dışarı görevlendirme gibi oluyor o zaman?
 5. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bunun cevabını bende merak ettim şimdi
 6. hepsinin ayrı sgk numarası olması doğru olan ama tek merkezli ve tek şirket üzerinden yürütülüyor ise 180 kişi de birdir
 7. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Yani örnek olarak şirket merkezi İstanbul iken, 9 kişi Ankaraya işi halletmeye, 8 kişi İzmire gitmiş gibi oluyor sanırım?
 8. milyang İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bu konuda ne kanunda ne de yönetmenlikte bişey bulamadım.Kurum TKDK (Tarım kırsalı kalkındırma ve destekleme kurumu) yani devlet kurumu biz bu kurumun temizlik ve şoför işini yapıyoruz tam olarak görevlendirme sayılmaz ihale usulu ile iş alınmış toplam da 180 kişi ama çok farklı illerde, illerin farklı olması işi çok zorlaştırıyor.
 9. sen taşeronsun merkezde (yada işe girerken) senin bilgilendirmen gerekiyor daha sonra onların sorumluluğuda iş veren onlar