1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekirdağ - iş arayanlar

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve ENES GÜRLER tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba,
  Tekirdağ - Çorlu civarında ikamet eden veya ikamet etmesinde problem olmayacak, C sınıfı iş güvenliği belgesi olan ve/veya çevre görevlisi iş arayan, en çok 1-2 yıl deneyime sahip kişiler bana özelden mesaj atabilir. Şartları konuşalım.
 2. ranakalfa İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  49447
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Enes Bey,Tekirdağ-Çorlu'da ikamet ediyorum.C sınıfı iş güv. uzmanıyım.Şu anda A sınıfı iş güv .uzm. sınavlarına hazırlanıyorum.İletişim bilgilerinizi paylaşırsanız görüşebiliriz.
 3. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Rana Hanım, hangi alan/alanlarda kaç yıllık tecrübeye sahipsiniz? Ehliyetiniz var mıdır?
 4. ranakalfa İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  49447
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Enes Bey,mail adresinizi verebilirseniz eğer,cv'mi gönderebilirim.İş deneyimlerimi daha ayrıntılı görebilirisiniz.