1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tekirdağ'da inşaat çalışmasında göçük yaşandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Beyazıt Casun tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. Beyazıt Casun Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  81345
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tekirdağ'da inşaat için çalışma yapan kepçe yan binanın temeline zarar verdi. Bölgede göçük meydana gelince doğal gaz borusu patladı, elektrik ve sular kesildi. Önlem amacıyla sokaktaki tüm binalar boşaltıldı.
  [​IMG]
  Olay, Süleymanpaşa İlçesi'ne bağlı Aydoğdu Mahallesi Ulubey Sokak'ta yaşandı.

  İnşaat alanında çalışma yapan kepçe, toprağı kazarken yan binanın temeline zarar verdi. Yaşanan olay sırasında bölgede göçük meydana geldi. Doğal gaz borusu patladı, sokakta elektrik ve su kesildi.

  Mahalle sakinlerinin haber vermesi ile olay yerine sevk edilen itfaiye ve belediye ekipleri güvenlik için sokaktaki tüm binaları boşalttı.

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da olay yerinde yetkililerden bilgi alarak incelemelerde bulundu.

  Konu ile ilgili açıklama yapan Albayrak, "göçük alanında emniyet tedbiri alınana kadar. Sokakta yaşayanlar bugünlük otellerde misafir olacaklar" dedi.