1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekrar isg

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Hüsniye Akman tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Hüsniye Akman İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Merhabalar,

  ben isg eğitimimi 2012 de aldım 2013 de de sınava girdim ve kazandım. ancak iş güvenliği uzmanı olarak bir yerde çalışmadım. şimdi kendi mesleğimle ilgili çalıştığım yerden ayrıldım ve uzman olarak çalışmayı düşünüyorum .ancak hızlı bir tekrar yapma ihtiyacı hissettim. değişen mevzuatlar ya da diğer deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

  teşekkürler
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Mesleğinizde ilerlemenizi tavsiye ederim en azından 1 yıl daha. Şu anda ortalıkta bilgisiz ve piyasayı düşüren bir çok kişi ve kurumlar var. en az 1 sene sonra sistem oturmuş olur. Tabi bu arada da www.bilgit.com adresinden kanun, tüzük, yönetmelik ve tebliğleri inceleyebilirsiniz.
 3. Abidin Özler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63771
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Meditek Yazılım
 4. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Orkun Bey, haklı. fırsatınız varsa mesleğinizde devam etmenizde fayda var. Mevzuatları unutmamak ve takip etmek için de çalışacağınız yerde mevcut iSG uzmanına destek olabilirsiniz.