1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekstil, atölye risk analizi çalışmaları

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Sercan Kılıç tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93869
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL İSG UZMANI
    eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

Ekli Dosyalar:

2. baris_pep İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Oldukça başarılı...Ben de bir tekstil atölyesine risk analizi yapmıştım. Ne yalan söyleyeyim sizinki biraz daha detaylı olmuş. Revize etmem gerek sanırım benimkini.
  3. tarmagan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sercan bey, Elinize sağlık....
    Bir sorum olacaktı risk değerlendirmeleriniz 4 yıllık bir süreyi kapsamakta bunun sebebi nedir?
    Yönetmelikte böyle kesin bir süre yok.
    Teşekkürler....
  4. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93869
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL İSG UZMANI
    tehlike sınıflarına göre risk değerlendirmelerinin yenilenme süresi sırasıyla; az tehlikeli 6 yıl,tehlikeli 4 yıl ,çok tehlikeli 2 yıl olarak risk değerlendirmesi yönetmeliğinde belirtilmiştir.. kolaylıklar
  5. seniso İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Risk değerlendirme yönetmeliğinde var. Az tehlikeli 6, tehlikeli 4, çok tehlikelide 2 yılda bir yenilenir. Madde 12' yazıyor.
  6. Dilek dipsel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman