1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekstil, deri, mobilya, gıda ve kimya ürünlerinin imalatı sektörlerindeki işyerlerinde iş sağlığı

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve filinta tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. filinta İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar,
  çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının hizmet alımı ihalesi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz. nedir nasıl olacak İSG uzmanları neresinde olacak bu projeninin
 2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  5 (Beş) Sektörde İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi modellerinin kurulması, izlenmesi, değerlendirilmesi ve
  yaygınlaştırılması işine ilişkin Teknik Şartnamede belirtilen iş kalemlerinin temini.
  Önce bu cümleyi anlamak lazım.
  Daha sonra (-Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.) bunu bulmak gerek. Zor iş :)