1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekstil fabrikası boyahane bölümü döküman yardımı

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Suzan Özgür tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Suzan Özgür İSGforum Üyesi

  Merhaba arkadaşlar. Tekstil fabrikası boyahane kısmı ile ilgili İSG dokümanlarına ihtiyacım var. Formlar, talimat, prosedür, dikkat etmem gereken konular. Lütfen yardımcı olun. Kazasız günler diliyorum.
 2. efecan İSGforum Üyesi

  Boyohane Tehlike Risk Analizi

  1. Yangın Riski
  2. Kimyasal Madde Depolama
  3. Malzeme Bilgi Formları
  4. Genel ve Lokal Havalandırma
  5. Kişisel Koruyucu Ekipman Seçimi ve Maruziyet Riskleri
  6. Gürültü ve Titreşim
  7. Aydınlatma
  8. Kapalı Alanlarda Çalışma Riski
  9. Kurutma Amaçlı Seyyar Isıtıcıların oluşturacağı Tehlike ve Riskler
  10. iş güvenliği yasaklayıcı ve uyarıcı levhaları tesbit etmek
  Yukarıda Kırmızı ile işaretli olanlar önem arzetmektedir.tavsiyem Su İzgi hanım Boyohane Çek listi yada kontrol formu oluşturmak yani tehlike ve riskleri tesbit etmek ve bunlara önleyici yada düzeltici tedbirler bulmaktır.Risk Analizini boyahane için mutlaka lokal olarak yapmak.Aşağıda elimde var olan bir kontrol çek listide ekledim umarım faydası dokunur.

  Ekli Dosyalar:

 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman