1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tekstilkent'te satılık portföylü osgb

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve jankara tarafından 28 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

 1. jankara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  294669
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  *Şirketimiz "Anonim Şirket" Tir.
  *Ocak 2015 Tarihinde Yetkilendirilmiş Bulunmaktayız.
  *Şirketimize Ait Web Sitesi Bulunmaktadır. İsg Yazılım Firması Tarafından Yapılmış Olup, Hem Yazılım Hem De Web Sitesi İçin Aynı Noktadan Destek *Alma Kolaylığı Bulunmaktadır.
  *Uzman, Hekim, Muhasebe Dallarını İçeren En İyi Yazılımlardan Biri Kullanılmakta Olup, İbys'ye Uyumludur.
  *Şirket Ortaklarından Biri Ayrıca Zemin Etüd Ve Forekazık Firması Sahibi Olduğundan Geniş Bir Yelpazede Değişmez Bir Portföyümüz Bulunmaktadır.
  *Şirket Kuruluşundan İtibaren Çalıştığımız Periyodik Muayene, Mobil Sağlık Ve Yangın Eğitim Ve Yangın Söndürme Tüp Pazarlama Firmaları Mevcut Olup, Fiyatlar Ve İlişkilerimiz Oldukça Düzgündür.
  *Şirketimiz Kurulurken Oldukça Fazla Promosyon Ürünleri Yaptırılmıştı. Bu Nedenle Yeni Promosyon Yaptırmaya Uzun Zaman İhtiyaç Duyulmayacaktır.
  *İç Dizaynı Özel Olarak Yaptırılan Ve Mobilyaları Bu Dizayna Göre Üretilen Şirketimizde; 2 Adet Tam Donanımlı Uzman Odası, Tüm Ekipmanları İle 1 Adet Hekim Odası, 1 Adet Dsp Odası, Bekleme Alanı, Arşiv Odası, Depo Bulunmaktadır.
  *Ofisimiz Kullanım Alanı Olarak Dubleks 160 M2 Dir. Mecburi Alanlar Dışında 1 Mutfak Mevcuttur.
  *Sgk Ve Kdv Borcu Bulunmamaktadır.
  *Dış Piyasaya( Kırtasiye, Sarf Malzeme Vb) Borcumuz Bulunmamaktadır.
  *Uzmanlarımızın Mesleki Mesuliyet Sigortaları Devam Etmektedir
  *Şirketimizin Esenler Belediyesinden Aldığı İşyeri Açma Ve Çalışma Ruhsatı Bulunmaktadır.
  *Yaklaşık 110.000Tl Alacağımız Bulunmaktadır. Bu Alacaklar, İşlerine Sürekli Baktığımız Firmaların Peyderpey Ödemeleri Sonrası Kalan Borçlarıdır(Firmalarla Halen Devam Ediyoruz). Firmalar Sürekli Yeni İşlere Başladığından Devamlı Fatura Kesip Ödeme Almaktayız. Sadece Bir Kac Firmamız İle Avukatlık Olmuş Durumdayız. Bunlar 20.000tl Tutmaktadır. Bu Alacağı Ve Bir Miktar Alacağımızı da Toplam Alacağımızdan Düşerek Devredeceğiz.
  *Yurtdisinda calismaya basladigim icin devrediyorum

  İlgilenenler 05558146916 ya da 05324330288 Nolu telefonlardan Ozan Bey ya da Serdar Bey'e ulaşabilirler. Sorularınızı samimiyetle cevaplamaktan mutluluk duyarım.
 2. General OSGB İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge