1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar Merhaba İSgforum.Net den güzel bir sunum paylaşıyoruz,eğitimlerinizde baya faydalı olacak bir eğitim sunumudur yine.

İş Sağlığı,
    İş Güvenliği,
    Kimyasallar,
    patlayıcı ortamlar,
    KKD ler ve vb. tüm konuları temelde sıkmadan anlatan bir eğitim sunumudur..hemen hemen tüm konular özet yapılmış ve resimlerle donatılmıştır.

temel iş güvenliği eğitiminiz için yararlı olacağını düşünüyorum..herkese şimdiden verimli eğitimler ve de kazasız günler dilerim..

İSGforum.Net

Ekli Dosyalar:

2. deniz yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KARADENİZ TEZ LTD ŞTİ
    TEŞEKKÜRLER....
  3. Yusuf Gün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Paylaştığınız bu faydalı sunum için teşekkür ederim.
  4. Ersen DAŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    85140
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Hamidiye Eğitim ve Hizmet Organizasyonları A.Ş
    Teşekkürler
  5. ANIL AYDIN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey paylaşımınız için sonsuz teşekkürler,elinize,emeğinize sağlık.Kazasız günler.
  6. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederiz
  7. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    güzel olmuş fakat ikaz işaretleri yasak ve uyarı işaretleri var sadece diğer işaretler yok birde hukuk konuları yok ve çalışma süreleri ile ilgili bilgi