1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Temel isg eğitim slaytı

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Onur Özbay tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Abdulkadir. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler
  2. palmiyem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekküler
  3. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Y. Hikmet Gulsesli kimdir ? a) Her yazılana "Rahatsız edici" diyerek dikkat çekmek istemiştir b) Virüstür. c) Açıklama yaparak saygı görmeyi hak edecektir ?
  4. hüseyin gencan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    a) dikkat çekmek istemiştir

ama açıklama yapmayacaktır :)
    bu arada paylaşım için teşekkürler
  5. Y.Hikmet Gulsesli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ne ara böyle birşey yaptım onu bile bilmiyorum (kesinlikle hatırlamıyorum)..kesinlikle mouse hatası..kafayı yemek lazım böyle birşey yapmak için..bir ara mouse takılıyordu ondan olabilir sanırım..sizi kırdıysam özür...her yazılana rahatsız edici mi demişim :) virüs olmadığım kesin..lütfen kızmayın asla böyle birşey bilerek yapmam..kesin bir hata sözkonusu.

açıklama yaptım..
  6. bilgeebru İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43489
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iyide bu slaytlar hiç birşey vermiyor
  7. hidayrt açan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79006
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman