1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Temenni:hataylı kardeşlerimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  images.jpg
  Hatay Reyhanlı ilçesinde yaşanan patlama sonrası hayatını kaybeden kardeşlerimizin acısını paylaşıyor,Allah'tan Rahmet ve Ailelerine Sabr Diliyoruz.

  İSGforum Yönetim

  haber.jpg
 2. Serkan Angıl İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  48419
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Başımız sağolsun. Ölenlere allahtan rahmet ve yaralılara acil şifalar dilerim.
 3. Fcalik İSGforum Üyesi

  Allah büyük sabırlar versin. Allah rahmet eylesin, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Terörizm yanımızda yakınımızda, bunları yapanları ve vesile olanları kınıyorum.