1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Termik santral için risk analizi hazırlamam gerekiyor,nasıl bir yol izlemeliyim?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve oaslan tarafından 2 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

 1. oaslan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Termik santral için risk analizi hazırlamam gerekiyor nereden ve nasıl başlamam gerektiği hakkında yardımcı olurmusunuz ?
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Çok komplike bir tesis.
  İşlemi kolaylaştırabilmeniz için ayrı ayrı bölümlere ayırarak değerlendirme yapmanız kolaylık sağlayacaktır.
  Organizasyon şemasına göre örneğin İdari, Teknik, Yardımcı Hizmetler gibi departmanlara ayrıştırma yapın. Sonra her departmanı da kendi içerisinde ayırın.
  Örneğin İdari Departman için İnsan Kaynakları, Muhasebe, Satın Alma vb.
  Teknik Departman İçin : Üretim, Planlama, Satış vb diye. Sonra bu ekiplerin sorumluluk alanı içerisindeki alanların ayrı ayrı tek tek değerlendirmesine başlayabilirsiniz.

  Böylelikle hem belirli bir plan dahilinde gitmiş olursunuz, hem de işin ilerleyişi konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Takibi de kolay olur.

  Ben olsam öyle yapardım yani.

  Saygılarımla.