1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tesk'in talebi üzerine 6331 sayılı yasa erteleniyor

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve bim tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  biz de işler malesef hep böyle oluyor. birileri güzel birşeyler yapmaya çalışır (6331) fakat başka birileri kendi menfaatlerine uymadığı için bunu bozmaya çalışır. biz de başkasının hakkı hukuku önemli değildir, biz menfaatimize bakarız. yasayı çıkaran siz değiştirecek olan siz 1 yılda ne değişti?
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Yada 1 yıl erteleyince ne değişecek neyi değiştirecekler kendi ayıplarınımı örtecekler biz devlet olarak bu işi beceremiyoruz diyin avrupadan destek alın gerekirse
 3. fethi turan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar 1 temmuz a kadar risk analizi yaptırma şartı devam ediyor değil mi ?
 4. Halit Forever İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar, risk değerlendirme de ertelendi mi?
 5. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  hayır
 6. Timur GÜNVER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaslar su anda halen calisan sayisi ve tehlikeye bakilmaksizin her isletmenin risk analizi ve acil eylem plani olsuturmasi zorunlulugu devam etmekte fakat bunu bir uzman olmadan kendileri de yapabilmekte degil mi? Bu konuda bir yanlislik veya ertleme yok degil mi? Erteleme sadece isg uzmanı hizmeti alinmasina dair mi?
 7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  http://www.isgforum.net/threads/kamuoyuna-duyurulur.6594/