1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tetkikleri işyeri hekimi mi belirliyor yani? bir yerde şu tetkikler yapılır yazmıyor mu?

Konusu 'Sağlık Tetkikleri ve Yönetimi' forumundadır ve mustafa oğuz tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. mustafa oğuz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  tetkikleri işyeri hekimi mi belirliyor yani? bir yerde şu tetkikler yapılır yazmıyor mu?
 2. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  maalesef
 3. Gizem Çamur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  148187
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  EKOL İNŞAAT
  iş alanları farklı, sektörel tehlikeler farklı ve hatta iş yerinin kendi özel tehlikeleri de var. İşyeri hekimi ayrıntılı değerlendirerek hangi tetkiklerin yapılacağına karar veriyor genellikle.
 4. Serkan ŞENSOY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Gizem hanımın dediği gibi İşyeri hekimi her iş kolu için isteyeceği tetkikleri kendi belirler zaten İş Güvenliği Uzmanı olarak da bizi ilgilendirmez her işin altına girersek bu sefer bütün işi üzerimize yıkarlar. Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporunda işyeri hekiminin imzası varsa sorun yok, tetkik yaptırmadan imzalanmışsa da olası bir kazada işyeri hekimini bağlar.