1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tezsiz maden mühendisliği yüksek lisans programi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 20 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Duyurusu

  Maden Mühendisliği Bölümünde tezli ve tezsiz yüksek lisans programı açılmıştır. Türkiye‘de maden bölümleri içinde tezsiz yüksek lisans eğitimi ilk olarak Aksaray Üniversitesinde verilmektedir. Amaç maden mühendislerinin yüksek lisans yapmalarına imkan sunmaktır. Tezsiz Yüksek lisansta, lisans ortalaması dikkate alınmakta, ALES ve DİL şartı aranmamaktadır. Tezsiz yüksek lisans başvurusu, 25.01.2013 tarihine kadar ertelenmiştir.

  Detaylı bilgi:
  http://fbe.aksaray.edu.tr/detay.asp?id=375


  Bilgi:
  Yrd. Doç. Dr. N. Erhan YAŞITLI
  Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı
  Cep: 544 588 18 64
  TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI