1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tiner depolama

Konusu 'Kimyasallar ile Çalışmada Emniyet' forumundadır ve kadir serkan tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. kadir serkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hizmet verdiğim otomobil yetkili servisine yüksek miktarda tiner alındı ve bunlar küçük denilebilecek bir odada çok küçük hava akımı olan bir ortamda bekletiliyor.

  Bu tinerlerin bina içerisinde bir depoda bekletilebileceği maksimum bir miktar varmıdır. Sabahtan beri araştırıyorum iyice kafam karıştı. Ekteki dosya var olduğunu belirtiyor. dosyadaki tabloya göre tinerin tehlike sınıfını belirleyemedim.

  Firmayı bilgilendireceğim etanj aydınlatma, havalandırma sistemi isteyeceğim fakat bunların depolanmasında belli bir limiti olup olmadığımdan emin olamadım varsa depodaki malzemeleri o limite indirtmeyide teklif edicem

  Ekli Dosyalar: