1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Titanic 2 geliyor, çinliler yapıyor!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Milyarder işadamı Clive Palmer'in Çin'de yaptırdığı Titanic 2, 2016'da sefere hazır. Gemi yolcularına eski Titanic ruhunu yaşatacak.
  haber.jpg

  Avustralyalı milyarder işadamı Clive Palmer, Titanic 2'nin inşası için Çin'de bulunan bir şirketle anlaştığını, geminin 2016 yılında sefere hazır olacağını açıkladı. Sözlerine göre inşa edilecek olan gemi yüzde 98 ünlü Titanic gemisine benzer olacak, 21. yüzyılın teknolojisinden faydalanılarak, modern navigasyon ve güvenlik sistemleri ile donatılacak.
  FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

  İLK SEFERİ İNGİLTERE'DEN ABD'YE

  Geminin ilk yolcu seferini İngiltere'nin Southampton şehrinden New York'a yapması öngörülüyor. NBC News haberine göre proje efsanevi Titanic ile aynı özelliklere sahip olacak Titanic 2'nin uzunluğunun 270 metre, ağırlığının 40 bin ton olacağını, gemide 9 güverte ve 850 odanın bulunacağını öngörüyor. 2435 yolcu taşuyabilecek Titanic 2'de 900 mürettebat çalışacak.
  ORTASINA DELİK AÇARSANIZ BATAR
  Gemide bütün yolcularını alabilecek 18 tahlisiye sandalı olacak. Geminin tanıtımının yapıldığı ve ilk resimlerinin paylaşıldığın basın toplantısında konuşan, yatırımcı Clive Palmer, Titanic'in batma ihtimali konusundaki sorular üzerine şu cevabı vermekle yetindi: "Eğer ortasına bir delik açarsanız suyun üzerindeki her şey batar. Ama bugün Kuzey Atlantik'te bir yüzyıl öncekine göre çok daha az buzdağı var."
  YOLCULARA ESKİ KIYAFETLER
  Herkese eski kıyafetler verilecek TÜM yolculara 20. yüzyılın başı döneminin ruhunu daha gerçekçi şekilde hissetmeleri için o döneme ait köstümler verilecek. Giyim sefer biletlerinin fiyatına dahil olacak. Avustralya'lı iş adamı Palmer'in sözlerine göre Titanic 2'nin ilk seferi çok büyük rağbet görüyor, sefer için sabırsızlanan onlarca müşteri birinci sınıf bileti için 1 milyon dolara kadar para miktarını ödemeye hazır.
  27 Şubat 2013 Çarşamba - 14:24 - Aksam.com.tr