1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tmmob iş güvenliği uzmanları kurultayı istanbul yerel çalıştayı - 2 mayıs

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar Merhaba,

  9-10 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak olacan İş Güvenliği Uzmanları Kurultayına yönelik yerel çalışmalar hızla sürüyor. İstanbul'da EMO, Maden, Makina, İMO ve Kimya Mühendisleri Odalarının kendi bünyelerinde yaptığı forumlardan sonra iKK olarak yerel kurultay örgüleme kararı aldık ve 2 Mayıs'ta gerçekleştiriyoruz. Bu çalışma grubu içinde Maden MO'yu temsilen bende bulunuyorum ve bütün isgforum üyelerini davet ediyorum.

  [​IMG]

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   312,4 KB
   Görüntüleme:
   6.017
 2. serpil varlı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Mehmet Bey Ankara daki Kurultay 9-10 Mayıs tarihleri kesinleşti mi acaba ? Bilgi verirseniz sevinirim .
 3. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  evet 9-10 mayıs Ankara'da olacağız bugün yaparım site de haberi.