1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tobb::iskele konusunda güvenlik toplantısı ve sunumlar

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]
  14.10.2014 / Ankara

  TOBB – Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde düzenlenen “İskele Üretim, Kurulum ve Kullanımında Güvenlik” konulu toplantı TOBB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
  Toplantıda açılış konuşmalarının ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’ndan Serkan Çetinceli “İnşaatlarda Yüksekte Güvenli Çalışma”; İş Sağlığı ve Güvenliği Uzman Yardımcısı M. Raşit Aydos “İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı’nda İskele’nin Yeri”; TSE Uzman Yardımcısı Resul Ceran “Güvenli İskele Üretimi ve Belgelendirme Süreci”; TSE Uzman Yardımcısı Taner Görelioğlu “Güvenli İskele Kurulumu-Muayene ve Gözetim” başlıklı sunumlar yaptılar.

  Toplantı soru ve cevap bölümüyle sona erdi.

  INSAATLARDA_YUKSEKTE_GUVENLI_CALISMA.pdf
  IS_SAGLIGI_VE_GUVENLIGI_MEVZUATINDA_ISKELELERIN_YERI.pd
  f
  ON_YAPIMLI_BILESENLERDEN_OLUSAN_CEPHE_ISKELELER.pdf
  YAPI_ISKELELERI_UYGUNLUK_DEGERLENDIRME_VE_PERIYODIK_MUAYENELERI

  Ekli Dosyalar: