1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Torba yasa - isg - 11 eylül 2014 tarihli 29116 sayılı resmi gazete

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Emre Yiğitarslan tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  11 Eylül 2014 tarihli 29116 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Torba yasadaki İSG Kanunu ile ilgili yapılan değişiklikler dosyada belirtilmiştir. Eksiklik var ise af ola.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2014 ---
  11 Eylül 2014 tarihli 29116 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Torba yasadaki İSG Kanunu ile ilgili yapılan değişiklikler dosyada belirtilmiştir.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2014 ---
  Torba yasa tam metin...

  Ekli Dosyalar:

 2. Serap Can İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Çalışanları arasından iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve on ve daha fazla çalışanı olan çok tehlikeli sınıfta yer
  alan işyerlerinde diğer sağlık personeli görevlendirir.