1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Torba yasa onayı ve ertelemeler!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve isgkalite tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar torba yasadaki konulardan biri üst sınıfa geçme hakkı olup, diğeri bazı işyerlerinin uzman bulundurma zorunluluğunun ertelendiğidir.

Baktığımda birçoğumuz üst sınıfa geçme hevesine kapılmış durumdayız. Uzman bulundurma zorunluluğunun ertelendiğini neden hiç konuşmuyoruz!!! Bunun için yapabilceğimiz bir şey yok mu? !!!
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Hayır yok
  3. anlamadım ki . zaten ertelenecekti uzun zamandır biliniyor yeni mi farkına vardınız ?
  4. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim demek istediğim şu; belirli işyerlerinde uzman bulundurma ertelemesi olmasıyla;
    1- Uzmanlar açısından olumsuzluk zaten aşikar...
    2- İş kazaları vb. olumsuzları azaltabilmek adına birşeyler yapılmaya başlanmışken erteleme olmasıyla birçok işyerinin bu konudaki farkındalıkları da ertelenecek vs vs... (İşletmeler sadece şu an için daha az masraf edecek ve gün kurtarılmış olacak.)

Bu iki konuya kendimizi alıştırdık galiba ki, tüm yorumlar üst sınıfa geçmek üzerine demek istiyordum! Bu konu önemsiz mi ki konuşulmuyor demek istiyordum!

Yeni mi farkına vardınız ne demek!