1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Torba yasası ve iş güvenliği uzmanlarının mağduriyeti

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve zafer106510 tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. zafer106510 İSGforum Üyesi

Erkan bey merhaba,
    Bugün değerli iş güvenliği uzmanları arkadaşlarımız ile keyifli bir çay partisi yaptık, organizasyon için sizlere teşekkür ederim.
    Mevcut durumda, tüm görüşmelerimizi tam olarak yansıtmanızı ve teşriflerinizi diler idim.
    Mağdur olan iş güvenliği uzmanları arkadaşlarımız için elimizden gelen her türlü çabayı sarfedeceğimizi, korumak amaçlı her yola başvuracağımızı, yetkili makamlara ileteciğimizi, tarafsız ve kazançsız olarak bildiririz.
    Yeni konu başlığınız olan;
    "Yeniden izmir buluşması" konusunu da açıklamanızı isterim.
    Bu konuyu ilgili ve yetkili kişiler ile görüştüm. Açıklamalarımızı yetersiz mi buldunuz, bu durum bizler için uygunsuzluktur, uygunsuzluğu gidermemiz için bizlere yadımcı olunuz, geri bildirim bekliyoruz, ki biz düzeltelim.
    Tüm iş güvenliği uzmanı arkadaşlarımızın eleştirilerini bekliyorum.

Zafer GÖK
    İSGYS Baş denetçisi
    IPC kriterlerinde uluslararası akreditasyon onaylı
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    ''YENİDEN İZMİR BULUŞMASI''

Bugün ki toplantıya katılamayan arkadaşların talebi ile gelmiştir.
    Malum cumartesi çalışan arkadaşlarımız da var onlar da sizler gibi değerli ve bilgili profesyonelleri her yerde bulamıyorlar
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2013 ---
    İkinci buluşmaya da gelirseniz bizleri sevindirirsiniz ama bu sefer
    Erkan Dündar da gelmeli
  3. zafer106510 İSGforum Üyesi

Bu durumu, iş sağlığı ve güvenliğine gönül vermiş tüm arkadaşlarımla görüşüp paylaşacağım.

Zafer GÖK
    İSGYS Baş denetçisi
  4. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sizi tekrar aramızda görebilecek miyiz?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Erkan Dündar gelecek..işi gücü bırakıp gelecem..kocaelide ki paneli Tuğba hanımı ve gayretlerini kıskandım..Yoğun Eğitim proğramı nedeniyle gelemedim ama bu sefer gelecem inşallah..
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    o zaman ZAFER BEY VE ÖMER BEY de geliyor demektir :)
  7. zafer106510 İSGforum Üyesi

Tüm uzman arkadaşlarımızı, işverenleri, çalışanları, imalatı korumak adına,
    Allah için çağrı yapıyorum, tüm gönül dostlarımla (yurtdışı dahil) geleceğiz
    Saygılarımla

Zafer GÖK
    İSGYS Baş denetçisi