1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Trafo binalarının çalışma alanına uzaklığı ne kadar olmalıdır?

Konusu 'Elektrik İşleri ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Nuri Ceyhun Çolak tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

  1. Peki trafo binalarının çalışma alanına uzaklığı ne kadar olmalıdır?

    Yönetmelikte sadece seyyar kompresörün uzaklığıyla ilgili bilgi var. UPS bölümü veya hidraforlar vs. bunların uzaklığıyla ilgili bilgisi olan var mı?

    Teşekkür ederim.