1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Traktöre römork bağlama

Konusu 'Trafik Yönetimi ve Kontrolü' forumundadır ve cash84 tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. cash84 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İşletmemizde 4 adet traktör bulunmakta.Bu traktörlerde taşıma yapmak için kendi yaptığımız römorkü kullanıyoruz.Traktörde römork yük kapasitesi nedir? Benim ulaştığım bilgi traktör ağırlığının %80 nini geçmeyecek şekilde.Doğrumudur.?
  Peki bu römorku nasıl traktör ruhsatına tescil ettirebiliriz.? Trafik tescille görüştüm traktörde yük taşınamaz dedi. Bu yüzden römork takılamaz dedi.Ama yönetmelikte traktörde yük taşınabilir yazıyor polis memuru pek bilgili gelmedi bu konuda.
  Sizin çalıştığınız işletmelerde böyle bir sorunla karşılaştınızmı.?