1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Transpalet ile havada uçan işçi güvenlik kamerasında

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve İsmail Demir tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. İsmail Demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44568
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Burada kök neden tehlikenin belirlenip riskin değerlendirilmemesidir , indirme bölgesinde bir rampa olmalı ,talimat -uyarı levhası olmalı,çalışana bu konuda bilgi ve eğitim verilmelidir
  3. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    Eğitimsizlik, tedbirsizlik, riskin belirlenmemesi ana neden...
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bence heycanlı bir aktivite,adam uçtu sonra kalktı gitti,keyf almış belliki,denyo kamyona çıkıyo,yükleme yapıyo sonra da çıkarmaya çalışıyo ortada rampa yok bişe yok bunun adı dalgınlık değil olsa olsa ben uçarım nasıl olsa bana bişey olmaz mantığıdır herhalde..:)
  5. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elle taşıma işlerinde düşen malzemeleri tutmaya çalışmayın kuralı vardır.düştüğünü hissettiğinde transpaleti bıraksa düşmezdi sadece malzemenin düşüşünü seyrederdi.
  6. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    devrilen forklift den atlamayın gibi