1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ts 10545 göre aydınlatmalar

Konusu 'Çalışma Ortamı ve Ölçüm,Analizler' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Arkadaşlar merhaba ;

  İtfaiye tarafından tutulan tutanak neticesinde bazı standartlara ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım.
  Tutanakta birkaç maddede ;

  *** TS 10545 e uygun şarjlı aydınlatma
  *** TS 10691 'e uygun yönlendirme levhaları standartları geçiyor , internetten standartlar hakkında biraz bilgi toplamaya çalıştım ama fazla birşey bulamadım. Ayrıca İSG açısından da yorumlarınız gerçekten çok katkı sağlayacak.

  Saygılarımla
 2. es_mavi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Binaların yangından korunması hk yönetmelikte aydınlatma için gerekli özellikler yazıyor diye biliyorum bir bak istersen
 3. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32596
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sünpor Isı Yalıtım
  Konu çözümü ile alakalı yardımınız için teşekkür ederim. Mesajınızı biraz geç fark ettim , benim gibi ihtiyacı olan ve forumda arama yapacak arkadaşlar için aşağıda Talha Bey tarafından siteye eklenen yönetmeliği ekliyorum.

  Binaların yangından korunmasına dair yönetmelikte özellikle acil çıkış noktalarında kullanılması gereken aydınlatma armatürleri ayrıntılı olarak açıklamıştır.

  Saygılarımla

  Ekli Dosyalar:

 4. Ongun_OKAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  uygun şarjlı aydınlatma kiti...

  Ekli Dosyalar: