1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ts en iso 5349-2 kişilerin maruz kaldığı el ile iletilen titreşim ve elden vücuda iletilen titreşim

Konusu 'Bilimsel ve Teknik Yazılar' forumundadır ve Samet Kılıç tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar elinde TS EN ISO 5349-1 veya TS EN ISO 5349-2 (Kişilerin maruz kaldığı el ile iletilen titreşim ve elden vücuda iletilen titreşim ölçülmesi) standartlarından herhangi biri olan var mı?

  Aslında tam olarak aradığım husus titreşim miktarına bağlı olarak maruzuyet ve dinlenme sürelerinin hesaplanması. Örneğin;

  5,00 m/s² 3 saat çalış 3 saat dinlen
  9,00 m/s² 1 saat çalış 4 saat dinlen gibi