1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Tse 29 firmanin sözleşmesini iptal etti,içinde asansör firmalarida var!!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Türk Standartları Enstitüsü, 29 firmanın sözleşmesini fesh etti. Firmalar arasında Gentaş Asansör gibi pek çok asansör firması da var.
  haber.jpg
  Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Türk Standartları Enstitüsü (TSE), 1 firmanın sözleşmesini talimata aykırı olduğu gerekçesiyle, 1 firmanınkini kapsam değişikliğinin olumsuz olması sebebiyle, 2 firmanın sözleşmesini yıllık vizesini yaptırmadığı için, 4 firmanın sözleşmesini kendi isteğiyle, 9 firmanın sözleşmesini belge yenileme talebi olmadığı için, 12 firmanın mevcut sözleşmesini de ara kontrolü olumsuz bulmasından dolayı sonlandırdı. Söz konusu fesih işlemleri 2 Şubat -2 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşti. (ANKA)
  asansör etiket.png
  KAYNAK

  http://www.resmigazete.gov.tr/main....smigazete.gov.tr/eskiler/2015/03/20150311.htm

  http://www.resmigazete.gov.tr/main....smigazete.gov.tr/eskiler/2015/03/20150311.htm