1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tse standartlarına göre hazırlanmış akaryakit kontrol parametreleri(çeklist)

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Çalışma Arkadaşım, Kimya Mühendisi B sınıfı uzman Hacer Kırboz hanımın hazırlamış olduğu ve Akaryakıt istasyonları Emniyet gereklilikleri TSE standardını kontrol formu haline getirmiştir.

  Kıymetli ve zahmetli günlerini bu formu oluşturmaya vermiştir.Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Çalışmasını hem beğendim hem de gerçek anlamda TSE standartlarının kontrol formlarına çevrilmesi hususunda da dikkat çekmek istedim.

  Saygılarımla,

  Ekli Dosyalar:

 2. CINAR BEYAZIT İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  94134
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Teşekkürler..............
 3. hseyin_kimya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  buna neden gerek duyuldu anlamadım ama sorumlu müdür kontrol kayıt defteri gayet detaylı ve on numara...hazırı var zaten...