1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Ttk’nın tahlisiye ekibi polonya’daki yarışmada birinci oldu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  TTK’nın Tahlisiye Ekibi Polonya’daki Yarışmada Birinci Oldu
  f_1410856993.png
  haber.jpg
  Soma’da yaşanan faciada kurtarma çalışmalarına katılan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) tahlisiye ekibindeki madenciler, Polonya’da gerçekleştirilen “9. Uluslararası Maden Kurtarma Yarışması"nda birinci oldu.

  6 – 12 Eylül tarihleri arasında Polonya’nın Bytom şehrinde düzenlenen yarışmaya TTK 13 kişilik ekip ile katılırken yarışmada TTK ile birlikte Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, Kanada, Polonya, Vietnam, Çin, Rusya, Slovakya, Romanya, Kolombiya, Kazakistan ve Hindistan'dan 23 ekip yarıştı.

  Yarışmada TTK tahlisiye ekibi; cihaz bakım, onarım ve gaz ölçüm cihazları dalında dünya birincisi olurken 13 kişilik tahlisiye ekibi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı adına yarışmada yer aldı.

  16-09-2014Bu Bir [​IMG] Haberidir...
 2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Normaldir, ekibine bu kadar saha uygulaması yaptıran tek ülke bizizdir herhalde :(