1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ttk, maden ocakları için telefon satın alacak

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), maden ocaklarında kullanılması amacıyla ihale yoluyla 175 otomatik telefon satın alacak.
  [​IMG]
  TTK Amasra, Karadon ve Kozlu müessese müdürlüklerinin ihtiyacı doğrultusunda metan gazı ve nemli ihtiva eden yer altı maden ocaklarında kullanılmak üzere satın alınacak 175 emniyetli telefon için teklifler, 14 Ağustos'a kadar kabul edilecek.

  İhale şartnamesine göre, ocak telefonları sayısal ve bilgi işlem kontrollü santrale bağlı çalışacak, gürültüden etkilenmeyecek.

  Işıklı uyarı göstergesi zorunlu tutulan telefonların ağızlık ve kulaklık kapsülleri dinamik tip olacak, uğultusuz, iyi bir ses iletimi ve yüksek ses çıkışı sağlayacak.

  Telefonlar darbelere dayanıklı, suya ve toza karşı korumalı, metan içeren ortamlara uygunluk tip sertifikasına sahip olacak, asitlerden ve nemden etkilenmeyecek. - Zonguldak
  Anadolu Ajansı-05.07.2013​