1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tuğba özdenal ile mikro beden dili ile profesyonel iletişimin sırları (sertifikalı)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve mistikani tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. mistikani İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Tuğba Özdenal ile Mikro Beden Dili ile Profesyonel İletişimin Sırları (Sertifikalı) eğitimine davetlisiniz..Davetiye temini için benimle irtibata geçebilirsiniz..Davetiye ücreti 30 tl dir..Eğitimimiz 30 martta Adana Hekimevinde saat 13:00 dedir.
    Facebook Adresim : www.facebook.com/mistikani33
    İletişim NO: 0507 210 9373 Mustafa ŞİMŞEK

4 saat dolu dolu eğitim ve 3 Sertifika

-Micro Beden Dili

-Diksiyon

-Profesyonel İletişim

Tugba Özdenal kimdir?

Türkiye'de Micro Beden Dilinin tek yetkili eğitmeni Tuğba Özdenal

Cambridge University Micro Communication mezunu ve 2012 yılı

-TÜRKİYE'nin En Başarılı Kadını

Kişisel Gelişim-İletişim-Mikro Beden Dili Uzmanı- Eğitmen- Yazar,
    Ankara ODTÜ ve TED Kolejinde Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitmen,
    TRT Belgesel Seslendirme Sanatçısı,
    OptikMED TÜRKİYE Dergisi Köşe (Eğitim) Yazarı,
    KİGEDER Ankara (Kişisel Gelişim Derneği) Ankara Temsilcisi ve Eğitmeni,
    CAMBRİDGE University ”Body Language and Micro, Communication” 2012 mezunu,
    2003 TRT Eğitim Dairesi Mezunu,
    2008 yılı Mozaik TV Eski Haber Spikeri,
    M.E.B. onaylı Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitmeni (2007),
    Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Diksiyon, Spikerlik, Sunuculuk, Seslendirme 2007 Mezunu,
    NLP Master Practitioner,
    İlk Bilimsel Eğitim Makalesi 19 yaşında yayınlandı,
    Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarında 9 ay boyunca Şan Eğitimi aldı,
    4 yıl Boyunca ileri derecede Fransızca ve İngilizce Dil Eğitimi aldı (2003- 2007),
    Şizofreni Dernekleri Federasyonu ve Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü (Psişizofreni Grubu) Öğrencileri iş birliği ile 2 kere Şizofreni hastaları için Sosyal Sorumluluk Projesinde yer aldı (2010-2012),
    5 Yaşında yüzmeye başladı, T.C.Gazi Üniversitesin de 9 yıl boyunca yüzücülük yaptı,
    T.C. Dışişleri Bakanlığında 6 ay boyunca “Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimi” aldı,
    Sanat aşığıdır resim yapmak vazgeçilmezidir; Klasik ve Jazz Müzik tutkunudur, yılda ortalama 20 bin kişiye eğitim vermektedir. (Konferans, seminer, Kariyer Günleri, Kişisel Gelişim Zirveleri ve Sempozyum), 2012 yılında; Çocuk Psikolojisi, Aile içi aktif iletişim konuları ile ilgili NLP Master Practitioner’lik tezini yazdı, 2012 Yılında T.C. Kültür Bakanlığı tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Kadını” seçildi,
    2012 Yılında; T.C. Kültür Bakanlığı tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Eğitim Yazarı” seçildi, dünyada iz bırakmak için, Türkiye de; kültürlü ve özgüvenli bir toplum yaratmak için var,
    Diksiyon ve Etkili Konuşma ile ilgili yazdığı; İlk eseri olan “KONUŞMAK ÖZGÜVEN İSTER! ” kitabının yazarı,
    2012 yılında “KONUŞMAK ÖZGÜVEN İSTER!” Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tarafından “ZORUNLU” okutulması gereken eğitim kitabı seçildi,
    T.C. Sağlık Bakanlığının projesi olan; T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının desteği ile ilerleyen “OBEZİTE İLE MÜCADELE” projesinde yer almaktadır.