1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Tuvalet ve lavabo kontrol formu

Konusu 'Diğer Sağlık Personeli ve Saha Uygulamaları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba,

  işletme yada fabikalarda tuvalet,el yıkama ve lavabolarda Hijyen sağalama ve temizlik açısından gerekli denetimlerinizde değerlendirme yapabileceğiniz bir kontrol formudur..

  şimdiden kolay gelsin...

  Ekli Dosyalar:

 2. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  126698
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  EPY
  İnşaat şantiyelerinde tuvaletler sürekli yer değiştirir ya da sayısal olarak kişi sayısına göre az olduğundan hijyenik sıkıntılar ortaya çıkar. bu durumda kalındığında ne yapılması gerekir ? herhangi bir denetlemede nasıl çözüm bulmamız gerekir. tespit öneri defterine yazdım fakat tuvaletlerdeki sıkıntı gün geçtikçe daha da kötüleşiyor.

  Hekimin yapması gerekenler nelerdir?

  Bilgilendirebilirseniz sevinirim :)
 3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sağlık konusu olduğu için en temelde hekimin sorumluluğunda. ben bu konularda hiç karışmıyorum genelde. işyeri hekimi ilgileniyor.

  kaç saatte bir temizlik koyduruyorsunuz tuvaletlere?
 4. Nil Gün İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  28762
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bende böyle bir form var umarım işinize yarar.

  Ekli Dosyalar: