1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ulusal iş güvenliği sempozyumuna neden katilim olmadi ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Funda-3426 tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar,

25-28 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Afet Yönetim Enstitüsünce yapılan sempozyumda değişen mevzuattan ve bunun getirilerinden bahsedildi..

Sempozyumun 3. günü üç tartışma grubu oluşturuldu, her grup tartıştığı konuları başlıklar halinde topladı ve çözüm önerileriyle birlikte tekrar konferans salonunda paylaştı. Ben iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve OSGB lerin sorunları isimli tartışma grubundaydım.

Belirlenen başlıklar ÇSGB ' a bildirilecek.

Salonda katılımcı çoktu fakat 300 kişilik bir salondu. O salon neden dolup taşmadı ?

Onca uzman ve uzman adayı iş yeri hekimi ulusal bir sempozyumda neden bulunamadı ?

Biz iş güvenliği uzmanlarının ortada kaldığından bahsettik. Devlete bağlı gibi görünüp işverene bağımlıyız. Denetimler yeterli değil !

Peki siz olsaydınız neler söyleyecektiniz ?