1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Unı-mar elektrik üretimi a.ş. iş kazası yaşanmayan 3 bininci gününü kutladı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Tekirdağ'da Bir Firma İş Kazası Yaşanmayan 3 Bininci Gününü Kutladı

  Marmaraereğlisi'nde bir firma, iş kazası yaşanmayan 3 bininci günü yapılan tören ile kutladı.

  Tekirdağ Vali Yardımcısı Mahmut Yıldırım, ilçede faaliyet gösteren Unı-Mar Elektrik Üretimi A.Ş. isimli firmada, düzenlenen törende 3 bin gün boyunca hiçbir iş kazası yaşanmamasının sevindirici olduğunu belirterek, ülkede elektrik üretiminin çok önemli olduğunu söyledi.

  İş güvenliği ve iş kazaları Türkiye gibi kalkınma yolunda olan ülkelerde büyük ve acılı olaylara neden olduğunu ifade eden Yıldırım, "Bu olayların sayısının da çok fazla olduğunu görüyoruz. Ama, bu güzel işletmenin 3 bin günden beri hiç bir iş kazası yaşanmadan bu güne gelmesi hepimizi son derece sevindiriyor. Ülkemizin can damarları ve ekonomimizi besleyen ve kalkınmamızın en büyük itici gücü olan elektriği burada üretiyoruz. enerji olmadan kalkınma olmuyor, enerji de dünyanın en önemli sektörü. Burada, birkaç vilayete yetecek kadar elektrik üreten bu firmaya teşekkür ediyorum" dedi.

  Törende konuşan Unı-Mar Elektrik Üretimi A.Ş. Genel Müdürü Enver Gümüş ise, böyle bir ekip ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Gümüş, 3 bin gündür firmalarında en ufak bir iş kazasının bile yaşanmadığına dikkat çekerek, "Bu iş yerinde 3 bin günden bu yana en ufak bir iş kazası bile yaşanmadı. Burada, ülkenin en ciddi sektörlerinden biri olan elektrik enerjisi üretimi yapıyoruz. İş yerlerinde iş kazalarının yaşanması doğal. Ancak, bunu minimize etmek çok önemli" diye konuştu.

  Konuşmaların ardından, Yıldırım tarafından bazı işçilere plaket takdim edildi.

  Etkinliğe, Marmaraereğlisi Kaymakamı Hüseyin Karameşe, firma yetkilileri ve çalışanları katıldı.
  05 Şubat 2016

  http://m.sondakika.com/haber/haber-tekirdag-da-bir-firma-is-kazasi-yasanmayan-3-8132351/