1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Un satış dükkanındaki tehlikeler ve önlemleri?

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Murat Tosun tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Murat Tosun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  LTB - ÇAK GROUP
  Un satış dükkanındaki tehlikler ve önlemleri nelerdir arkadaşlar
 2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Taşımalarda ergonomi ve solunumla alakalı konuları, maddi hasarlı kazalar içinde istiflenmesini, bide kullanımında direk vücutla temasını inceleyebilirsiniz bence tabi elimde belge yok ama ben ilk girişte bunları düşünebilirim.
 3. gulkubra İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47318
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  fareeeeeeeeeeeeeee:)
 4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İş güvenliğinde bir bayan yaklaşımı, önce kendi korkularımızdan başlarsakta başarıya ulaşacağız demek ki , göz ardı edilen veya hatırlanmayan bir durumdu gerçekten teşekkür ederiz :)