1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ups ve bağlı olduğu bir akü ,merdiven altına yerleştirilmiş

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve EKul tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EKul İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Arkadaşlar, ups ve bağlı olduğu bir akü ,merdiven altına yerleştirilmiş bunun ayrı bir odaya taşınması ve otomatik yangın söndürme sistemi kurulmasını tavsiye edeceğim başka nelere dikkat etmeliyim?Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

  Ekli Dosyalar:

 2. narkissos İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  70602
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KEYGEN Uluslararası Mühendislik Müşavirlik
  İşin tekniği olarak söyleyebileceğim bir şey de bulunduğu alanın serin olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kapalı bir alan ise klima bağlanmasını sağlayın çünkü ısınma gibi bir problemleri var malesef. Otomatik söndürme sistemi ile ilgili çok da fazla diretmeyin bence C02 li yangın söndürme tüpünün UPS odasının oraya konuçlandırırsanız da işinizi görecektir(he otomatik sistem kesinlikle çok daha iyi ona ikna ederseniz neala). Kullanım ve bakım talimatı zimmet formu gibi dokümanları zaten doldurtmuşsunuzdur. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.