1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uyari onlem paketi

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve serhat güler tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. serhat güler İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaslar bir konuda bilginize danismak istiyorum konu da su; proje muduru santiye icin uyari onlem paketi hazirlamami istedi sizce tam olarak istedigi nedir yorumlarinizi merak ediyorum
 2. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  80759
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Vakıf Üniversitesi
  Serhat Bey,

  Şantiyede oluşabilecek tehlikeli durumların;

  a) Yaşanmaması için alınması gereken önlemler, (Asılacak uyarılar, ikazlar, kullanılması gereken ekipmanlar, makinalar, çalışanlara verilmesi gereken eğitimler, çalışanlara verilmesi gereken KKD'ler vb. için gerekçeleri ile birlikte alınması gereken tüm önlemler.)

  b) Tehlikeli durum oluştuktan sonra yapılması gerekenlere ait detaylar olabilir diye düşünüyorum.

  En doğrusu, bir çözümle proje müdürünüze giderek, "Bu şekilde anladım, eklemek veya düzeltmek istediğiniz var mı?" diye sorarak, hem yaptıklarınız için proje müdürünüzün de onayını almış olursunuz, hem de proje müdürünüzün istediğini detaylı olarak çözmüş olursunuz.
 3. Ali Ünal İSGforum Üyesi

  Tam bir risk değerlendirmesi istemiş