1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uygulamalı profesyonel risk analizi hazırlama teknikleri eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Damar Akademi tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Damar Akademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Arkadaşlar, kayıt için lütfen irtibata geçiniz!!!

Kontenjanlar sınırlıdır.

2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bunun birde anadolu yakası versiyonu olsa iyi olurmuş :)
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hangi risk değerlendirme yöntemleri anlatılacak acaba..merak ettim..diğerleri edebiyat gibi geldi bana verilen başlıklar da..
  4. Damar Akademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Erkan bey, sizin de takdir edeceğiniz üzere bütün risk değerlendirme yöntemlerini detaylıca incelememiz bu sürede imkansız, genel olarak; Çeklist Kullanılarak Birincil Risk Analizi; Ön Tehlike Analizi, 5x5, Olası Hata Türleri ve Etkileri Analizi Metodolojisi, Matris vb. eğitimin temel amacı bu yöntemleri uygulamalı olarak, doküman haline getirebilme becerisi kazandırmaktır.
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Kim veriyor bu eğitimi?
  6. Damar Akademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Tuğba Hanım,
    Yıllardır bu sektör içerisinde bulunan iş güvenliği uzmanları ve akademisyenler tarafından verilecek bir eğitim.
  7. Hiçbirşey bilmeyenler için yararlı olabilir.
  8. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Aynen hiçbirşey bilmeyenlere faydalı olabilir ama internette dolu örneği var zaten. Değmez hiç para vermeye.
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

Eğitmenlerin isimlerini ünvan ve deneyimlerini açıklamalısınız.
  10. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Uzmana eğitim verebilecek yeterlilikte olmalı bu eğitmenler ve açıklanmalı
  11. önder özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Piyasada bu anlamda çokda fazla rüştünü ispatlamış bu konuda eğitim veren bir kurum bulamadım. Aklıma yattı ve sizi aramayı düşünüyorum.
  12. Ramazan Topcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sorulan soruya niye boyle yuvarlak bir cevap verilmişş.. anlayamadımm.(Cevap:Yıllardır bu sektör içerisinde bulunan iş güvenliği uzmanları ve akademisyenler tarafından verilecek bir eğitim.) Eğitmenlerin isimleri acıklanmayarak ilgiyi artırmak hedefleniyor.. galibaa
    Ama pazarlama acısından cok guzel bir çalışma.. başarılar
  13. serife kalaycı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çok faydalı bir eğitim.Hemen katılmayı düşünüyorum.Arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz arkadaşlar.Sonuçta piyasada uzman olup da ne yapacağını bilmeyen bir sürü insan var.Nette bir sürü örnek var belki ama hiç birisi yeterli değil.
  14. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    serife kalaycı uzman adayı pozisyonunuz ve forumdaki ilk msjınızı buraya bu konuda olumlu yazmanız aklımda şüphe oluşturdu. sanki yukarıdaki sorunları örtbas etmek için farklı kullanıcı adı ile olumlu msj yazma taktiği gibi o_O
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    :) yanlış strateji, paramın çöpe gitme riski var, kolay kazanmıyoruz,bu eğitmen(?) yeni yetme olabilir,kendiside yeni öğrenmiş olabilir, ... ne gerek var bunlara, söylensin fake hesaplar açarak güvensiz hareketlerden kaçınılsın

öyle ise yakındaki etkinliğim şudur arkadaşlar; risk değerlendirmesi eğitimi dzenliyorum eğitimi ben vericem ,karşılığında da 750 tl +kdv hizmet bedeli ile ücretlendiriyorum.Bir günde bu eğitimi bitiririm.SOnunda da sizin kullanacağınız bir risk analizi şablonu veririm,sizde öğrenmiş(?) olursunuz.
  16. serife kalaycı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Birincisi insanların açığını aramaktan çok (yok forumdaki ilk mesajım olduğu,uzmanlık pozisyonum filan)eğitimin içeriğiyle ilgilenilse keşke.Bir de bu reklamlar üzerinden kendine pay çıkarıp kendi reklamlarını oluşturanlar da var hani.İlginç bir siteymiş açıkcası.Ben bizzat bu eğitime katılmak istediğim için reklamın verildiği sitede yorum yazmak istemiştim.Ama insanlara iyilikten çok menfaatlencekleri bir yol göstermek yarıyor...
  17. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    kusura bakmayın serife kalaycı eğitimin içeriğinden çok anlatan önemlidir bence yanılıyorsunuz
  18. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu eğitimi bu forum düzenler,düzenlese bile beklenti içinde olmaz.Bu site İş ve Bilgi ağıdır..Burda arkadaşlar öğrenirler,paylaşırlar,arada kavga ederler stres atarlar,:)Risk değerlendirmelerini burda yaparlar..Eğitmen tabi önemlidir.Fırsatçılık ile hizmet etme kültürünü biz burda birbirine karıştırmayız merak etmeyin.Fırsatçı ve ticaretçi sitesi reklam manya sitesi değiliz.aslında forum bile değiliz portalız biz.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Eylül 2013 ---
    siz bu konuyu açabildiğiniz reklam yapabildiğiniz için teşekkür edin,üyelerimizin sorularına güzelce cevap vermeye bakın bence..
  19. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bunları eğitim kurumu da yaptı zaten...Siz extradan ne katacaksınız? Amaç para almak mı?
  20. Damar Akademi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi