1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uygun doktor ücreti

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve umitclick tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  • Ne dediğini neyi ima ettiğini bi anlasak...
  yeniden başladığım bireysel isg uzmanlığında ıfırdan tekrar osgb sürecine gireceğiz 45 güne kadar,,,kurmamızda 2 ay sürse toplamda 96-100 gün sonra tekrar başlıyoruz herşeye ama bu sefer tek başına kolay gelsin hepimize....Herkesin gözü 2014 ocağında fakat tamda 2016 ertelenmişken doktor zorunluluğu ne yapmalı bu süreçte...ben değil çoğu kişinin kafasında bu soru var sanırsam değilmi...kapalı mı oldu cümleler
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2013 ---
  bu arada bu internet sayfasına bakarak isg uzmanlarının bayramı yokmuş diyesim var,herkes bayram seyran demeden yazıour habire çünkü =)
 2. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  • Ne dediğini neyi ima ettiğini bi anlasak...
  oluşum süresicinde bir kaç fikri paylaşmak isterim varmı aramızda