1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzaktan eğitim ders saatleri

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Can Koral tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba benim sorum şu şekilde;Örgün eğitime ne zaman gideceğimiz belli fakat uzaktan eğitimin belli bir saati var mı senkron ve asenkron diye biliyorum ama genelde eğitimi göre arkadaşlar hangi saat aralıklarında giriyorlar bu derslere..Bilgilendirirseniz sevinirim..
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Canlı derslere zamanında katılacaksın. Diğer dersleri de usulüne uygun olarak bi şekilde bitirmen gerekiyor.
  3. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    saolasın..birşey daha sorucam 15 güne yayılmış asenkron dersleri mesela müsait zamanda 10 günde bitirebiliyormuyuz yoksa 15 güne yaymak şart mı?
  4. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    on günde bitirmen biraz abes olur çünki 15 gün de bile ortalama günlük 6 saate denk geliyor 10 günde bitirirsen buda günde 9 saat ders demek biraz mantıksız bir süre gibi durduğu için sıkıntı yaşayabilirsin.ama arkadaşın da dediği gibi sanal derslere saatinde gir.diğer kısımlarıda usulüne uygun bir şekilde 15-20 gün içinde tamamla bir sorun olmaz.
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    eğitimlerde en çok sıkıntı çektiğim ve en mantıksız bulduğum kısım uzaktan eğitim kısmıydı, hele hele çalışan insanlar için eziyet gibi birşey oluyor. sanırım çalışanları hiç düşünmemişler. uzaktan eğitime, eğitimden ziyade prosedürün tamamlanması diyebiliriz. bir günde 24 saat var, 8 saatini uykuda, 8 saatini işyerinde geçirseniz geriye 8 saat kalıyor ve 6 saatini buna ayırmak zorundasınız.

halbuki bu 15 günlük süreyi biraz yaysalar mesela 3 haftaya çıkarsalar insanlar rahat rahat bu eğitime katılsa daha mantıklı olacak.
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    İrfan Orak mesajımın neresini beğenmediniz acaba? :)
  7. İrfan Orak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Telofonun azizliği kusura bakmayın
  8. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Uzaktan eğitimin tamamını 3 günde bitiren arkadaşların olduğunu biliyorum. Maalesef denetlemesi yok. Zaten faydalı olduğuna da inanmamaktayım.
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    3 gün=3x24=72 saat, uzaktan eğitim=90 saat, 3 günde 90 saati nasıl bitirmişler bizim bilmediğimiz taktikler mi var acaba :)
  10. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Aynı anda 3 veya 4 pencerede farklı ders işlenebiliyor. :d
    En büyük taktik bu.
  11. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Bu kadar tüyo vermesek :D
  12. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Ben de kursa gidince oradaki arkadaşlardan öğrendim.
    Kendimi saf gibi hissettim. Ben 15 gün boyunca dersleri dakika dakika takit ettim.
    Sınıfın yarısından çoğu 3 günde bitirmiş. :D
  13. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Evet bende kendisi çalıştığı için şifresini başka arkadaşlara verip onları eğitime sokanları biliyorum :D
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bunu düşünmedik değil :) fakat, her kurumun kullandığı yazılım farklı sanırım, benim katıldığım eğitim kurumunun sistemi buna izin vermiyordu.
  15. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2013 ---
    ben size kolay bi taktik söliyim google chrome mozilla internet explorer aynı anda açabiliyorsun farklı dersleri öyle 3 günde bitiyor,tabi böyle yapma bişeyler öğrenmek istiyorum diyorsan;)
  16. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    çok zekisiniz (şaka) :) bizimkinde explorer dışında başka tarayıcıda oturum açamıyordunuz.
  17. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o zaman kasıcaksın bim sen napalım başka seçenek yok...
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    kastık belgeyi aldık çok şükür darısı sizin başınıza inşallah.
  19. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Söylediklerine göre bizim kurumunki de kabul etmiyormuş. Ama aşılmış. Hatta arkadaşlar kurstaki hocalara derste bile gösterdiler durumu, kimse birşey diyemedi. Söylediklerine göre yazılımı direk olaraş bakanlıktan satın almışlar en yüksek paket ücretini ödeyerek.
  20. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağolasın...