1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzaktan eğitim ders saatleri

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Can Koral tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu

  bilemiyorum, yukarıda ifade etmiştim, explorer dışında farklı tarayıcılardan açılmıyordu ve explorer'da da farklı pencerelerde-sekmelerde aynı anda oturum açılamıyordu. yani önlemini almışlar.
 2. fatihkosar2222 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Merhaba
  Bende şu anda uzaktan eğitim aşamasındayım.2 hafta geçti bitecek gibi de durmuyor:)Eksik kalsa tamamlanmayan kısım olsa sorun olur mu acaba?
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Sorun oluyor. 90 saati tamamlamanız gerekmekte.
 4. fatihkosar2222 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çok teşekküre ederim napalım bulucaz artık bir yolunu sabaha kadar bakıcaz:)