1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzman olarak başlayıp askere gitmek ?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Sadık TUNCAY tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı isg uzmanıyım tehlikeli sınıfta bir iş yerinden teklif geldi fakat bir ay sonra askere gideceğim. sözleşme imzalayıp bir ay ilgilensem eğitim planı, acil durum vs. hazırlasam sıkıntı olurmu acaba askerde.
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    olmaz
  3. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hafta sonu göstersem çalışma süresini . o gün gelmeye çalışsam yinede mi olmaz
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Yahu bu ne çalışma aşkıdır. Git kısa dönem yap gel sonra bakarsın :) nasılsa ölene kadar çalışacaksın bi dur soluklan
  5. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    her zaman denk gelmiyor malesef böyle :) o yüzden uğraşıyorum akraba dönüşte başlaması sıkıntı olur sözleşme felan yapsa bekle artık bitsin diye
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Yaşın genç daha ne işler gelir merak etme.. Git kısa dönem yap gel.. :)
  7. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    heryerde tecrübe soruluyo sonraya kalmamak lazım
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Eylül 2013 ---
    malum isg uzmanı sayısı git gide artıyo boşa almış olmayalım sertifikayı bi şekilde olsa çok güzel olurdu
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    o zaman askerliği ertele :)

Yahu hocam böle soru mu olur gözünü seveyim. Bir ay sonra askere gideceğim diyosun. Askerdeyken mi çalışacaksın anlamadım ki??
  9. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne bileyim bi sorayım dedim bi yolu vardır belki diye