1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzman olarak mı 217 saat çalışma hakkımız mı var?

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve mehmet üçok tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. mehmet üçok İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  53350
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  kendi işyerimizde 30 gün sigortalıyım.başka bir işyerinde LPG sorumlu müdürlük yaparsam 30 gün de orada sigortalı olmak zorundayım.C sınıf yükseltme sınavına girdim,kazanırsam A olacağım.kendi işyerimizde 5 kişi ,çok tehlikeli sınıfta çalışıyoruz.bu durumda kendi işyerimizde uzman olarak çalışmaya zamanım kalmamış mı oluyor acaba?sadece uzman olarak mı 217 saat çalışma hakkımız mı var?
 2. xekeru İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Aylık çalışabileceğiniz saatlerin toplamına bakarsanız 217 saatin sadece isgu için olmadığını göreceksiniz. Önemli noktada şu; kendi iş yerinizde yada başka iş yerinde çalışıyor göründüğünüz anda başka iş yerinde de tam zamanlı çalışıyor görünmeniz imkansız olduğundan diğer iş yerini part time iş gibi gösterilmesini tavsiye ederim, aksi halde tespiti halinde başınız ağrıyabilir..
 3. mehmet üçok İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  53350
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  yorumunuz için çok teşekkür ederim,çevremde bu konuda farklı yorumlar yapıldığı için kafam oldukça karıştı.ilginiz için memnun oldum
 4. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16620
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Uzman
  Sgk kayıtları elektronik ortamda olduğundan tespit edilebilir.lpg sorumlu md lüğü tam zamanlı sözleşme gerektiriyor.kalan 37 saat fazla mesai A sınıfı uzmanlığa kalıyor.