1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Uzmanlık yükseltme başvurusu

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve SİBEL ARICI tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. SİBEL ARICI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  83997
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Şubat ayında yapılacak olan sınavla uzmanlık yükselmesi yapmak için başvurular ne zaman yapılmaya başlanacak ,izlenecek yol ve evrakların temini hakkında ayrıntılı bilgi rica ediyorum.
 2. E.akar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Geç kalmanı tavsiye etmem arkadaş a sınıfına girecekti a ya giremedi b sınıfına girdi a sınıfına bütün şartlar tutuyordu girmedi bakanlığı aradı cevap dahi alamadı
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  bakanlığın açıklaması yakındır